Anasayfa  /  Geri   /  Site İçi Arama

 

 
 

Başkanın Mesajı 

 
 

 

Tarım’ın Başkenti Karacabey

 

Sözlerime başlarken, Alın terini akıtarak başta ülkemizi ve tüm dünyayı üreterek besleyen fedakâr çiftçimizi en yüce dileklerimle selamlamak istiyorum.

 

Sevgili çiftçi kardeşlerim, içinizden biri ve mesleği gerçek anlamda bir çiftçi olarak bu yüce başkanlık görevini bana tevdi ettiğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum.

 

Amacımız; tüm Karacabey Ziraat Odası olarak, alın terimizin gerçek anlamda karşılığını alabilmek ve bizler bu yola baş koyduk

 

Son yıllarda gelişen teknolojiye paralel olarak yaşanan gelişmeler, tüm sektörlerde olduğu gibi tarım sektörüne de olumsuzluklarla dolu bir biçimde yansıyor ve bu sorunlar diğer bölge çiftçileri gibi tarımın başkenti Karacabeyli çiftçilerimizi de önemli derecede etkiliyor.

 

Üretim planlamasından ve pazarlama konusundan kaynaklanan olumsuzluklar, pazarda arz talep dengesizliğine neden oluyor ve bu sonuç da bizlere maalesef ekonomik olarak yansıyor.

 

Bu sıkıntıların çözümü için öncelikli hedefimiz kısa, orta ve uzun vadeli planlamalar gerçekleştirerek; İlçe Tarımını ve çiftçi kardeşlerimizi değişen Dünyaya Uyumlu Hale Getirmek!

 

Bilindiği üzere dünya ve ülkemizin değişik bölgelerinde bu sıkıtılar alabildiğine hissedilmekte.

 

Bizler, gecemizi-gündüzümüzü bu işe ayırmış insanlar olarak çözüm noktasında var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Daha önce de ifade ettiğimiz şekilde günün şartlarına uyum konusunda yerelde yürüttüğümüz çalışmaların yanı sıra özel sektör temsilcileri ve Devlet kurumları nezdinde de çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz.

 

Üreten ve Doyuran Kent Karacabey’imizin alın terinin hakkını gerçekten alabildiği günlere kısa zamanda ulaşabilmek dileği ile tüm çiftçi kardeşlerime bereketli sezonlar diliyor saygılar sunuyorum.

 

Erhan ERDEM

Karacabey Ziraat Odası

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

01.03.2015 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Tel : 0224 676 11 91

Fax: 0224 676 69 82

bilgi@karacabeyziraatodasi.org.tr

       
 
 

Anasayfa  /  Geri   /  Site İçi Arama    İletişim     Sık Kullanılanlara Ekle

 
  KARACABEY ZİRAAT ODASI - Drama Mahallesi, Hasan Yurt Sokak No: 15 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 11 91 - Fax: 0224 676 69 82
KARACABEY ZİRAAT ODASI Bilgi İşlem Merkezi © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.
www.karacabeyziraatodasi.org.tr | E-Posta: bilgi@karacabeyziraatodasi.org.tr
 
 
                 
ANA SAYFA Tarihçemiz Yönetim Kurulumuz

Meclis

Kurulumuz

Personelimiz  Genelgeler Tesislerimiz, Selektör/Triyör

Karacabey'de

Tarım ve Hayvancılık

Muhtarlar Ve Delegelerimiz İLETİŞİM